مراسم جشنواره در زنجان برگزار شد.*****کتاب جشنواره برای تمامی شرکت کنندگان پست خواهد شد.*****
 
The Ceremony is held on Zanjan City.*****All authors with accepted photos will receive a free copy of high quality catalog.*****

News/اخبار


مراسم جشنواره در زنجان برگزار خواهد شد. تاریخ مراسم متعاقبا اعلام می شود. برای تمامی شرکت کنندگان ایمیل و پیامک ارسال خواهد شد.
داوری چهارمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان، با حضور داورانی از ترکیه، عمان و ایران هم اکنون در زنجان
با حمایتدانشگاه علوم پزشکی زنجان و در راستای اهداف دانشگاه در جهت آموزش و توسعه سلامت روان در جامعه، کتاب نفیس جشنواره به تمامی شرکت کنندگان ایرانی بصورت رایگان اهدا خواهد شد.(حتی شرکت کنندگانی که آثارشان پذیرفته نشده نیز کتاب را دریافت خواهند کرد.)
فرم دایره که دارای خصوصیات آسمانی، آرامش، معنویت و کمال است در ترکیب با فرم ساده شده انسان شاد، کامل شده است و به این تکامل و کمال نیز اشاره کرده است. همچنین استفاده از تنالیته رنگی نیز این موضوع را تقویت کرده است.
جشنواره بین المللی عکس سلامت روان با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار می شود.
در سومین دورهٔ این جشنواره ۴۰۱۲ عکس از ۵۹۰ شرکت‌کننده توسط هیات داوران متشکل از دکتر احمد حاجبی، دکتر محمدرضا صائینی، مهدی وثوق‌نیا، کیارنگ علائی و ناصر محمدی داوری شد که نهایتا ۷۴ تک عکس و یک مجموعه عکس موفق به راهیابی به نمایشگاه شدند.
نمایشگاه عکس جشنواره سلامت روان طی مراسمی روز یکشنبه ۲۵ اسفندماه ۹۲ در آمفی‌تئاتر فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان و با حضور مقامات دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مدیران ادارات، استادان و استقبال جمع کثیری از مردم افتتاح شد.
اسامی راه یافته به نمایشگاه و کتاب دومین جشنواره ملی عکس سلامت روان به شرح زیر اعلام می شود: پنج عکاس برتر جشنواره: هادی دهقان پور ، امید امیدواری ، سعید عامری ، عطا رنجبر و خانم منصوره معتمدی. عکاسان راه یافته:
Today: 21-Nov-2017
Closed Date

Time Zone: GMT +3:30